Projektowanie ogrodów

Ogród to część naszego domu, w którym spędzamy czas z rodziną, relaksujemy się, odpoczywamy, a także pracujemy. Dlatego jest bardzo ważnym miejscem, w którym powinniśmy czuć się swobodnie. Jest jednak mniejszą lub większą inwestycją finansową i czasową. Budujemy go na pewien okres naszego życia i chcemy aby był taki jak sobie wymarzyliśmy.

Przy tak szybkim życiu, rozwijającej się technologii i kreatywności ludzkiej nie jesteśmy czasami w posiadaniu takiej wiedzy i takiej ilości sił, aby zrobić to we własnym zakresie. W takim celu, z pasji i zamiłowania do przyrody i techniki powstała firma Kalivera.pl.

Projektowanie, przygotowanie i budowa ogrodów to podstawowe zakresy działalności firmy Kalivera.pl. W ciągu ostatnich kilku lat działalności wybudowaliśmy kilkadziesiąt ogrodów w województwie mazowieckim i nie tylko.

Budowa ogrodu to dość skomplikowana inwestycja, w której nie można popełnić błędów, które będą wpływały na wygląd zieleni, działanie systemu nawadniania, oświetlenia oraz na ilość czasu i siły przy pielęgnacji roślin. Bardzo ważne jest, aby wykonać prace w logistycznym porządku, bez przeróbek i dodatkowych kosztów.

W związku z tym oferujemy Państwu pomoc w budowie “zielonego zakątka” w sposób profesjonalny, dając gwarancję na wykonaną usługę, materiały i rośliny.

Usługi prowadzimy w zakresie: