Systemy nawadniania

Jeszcze 15 lat temu, gdyby ktoś kogoś zapytał: czy ma w ogrodzie system nawadniania, odpowiadający zapytał by: co to takiego?

W dzisiejszych czasach system nawadniania ogrodu to główna i bardzo ważna inwestycja przy projektowaniu i budowie ogrodu.

Jak Państwo się domyślacie, obecność wody w ogrodzie jest niezbędna, aby roślinność mogła żyć i pięknie wyglądać.

Niestety, ale jej nadmiar powoduje choroby i obumieranie roślinności, brak nowych pędów trawy, procesy gnilne korzeni, grzyby w rabatach oraz w trawniku.

Obecne systemy nawadniania w konfiguracji inteligentnego sterowania są w stanie zapewnić odpowiednią ilość wody, uwzględniając opady deszczu, prognozy opadów i nasłonecznienia. System jest w pełni bezobsługowy, a dostęp do niego można mieć poprzez telefon, tablet lub komputer.

Poza tym system czuwa nad bezpieczeństwem Państwa ogrodu i posesji - monitoruje przepływy i wysyła alerty w razie awarii.

Na szczęście stało się to dla nas bardziej dostępne ze względu na ceny elementów montażowych oraz przystępne koszty pracy np. w Kalivera.pl. Posiadamy maszyny i doświadczenie, które pozwoli nam budowę systemu w bardzo przystępnych cenach.

Jest jednak jeszcze kilka parametrów, które wpływają na koszt systemu nawadniania ogrodu. Jednym z nich jest wydajność źródła wody. Może nim być sieć wodociągowa, studnia lub zbiornik wodny. Każde z nich może mieć różną wydajność w zależności od pory roku, możliwości technicznych lub jakości urządzeń tłoczących wodę.

Nasza firma prowadzi prace związane z systemami nawadniania w zakresie:

Pracujemy na elementach takich firm jak: Hunter, Nelson, Rain Bird, Omnigena, Espa, Irritec, John Deere i wiele innych.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 500 222 473.